post

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران گفت: این شرکت با توجه به شرایط جدید در مناسبات بین الملل، درشرف تغییرات و تحولات بسیار عظیمی است و باید استراتژی جدیدی برای آن تعریف کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران؛محمود امراللهی درآیین تجلیل از بازنشستگان این شرکت با بیان این مطلب،افزود:‌وضعیت بین الملل تغییر کرده و ما درحال تجربه شرایط جدیدی هستیم از این رو تغییروتحول دربزرگترین شرکت بیمه ای غیر قابل انکار است.
رییس هیات مدیره بیمه ایران با تقدیر از کارکنان بازنشسته بیمه ایران که درجلسه امروز شرکت داشتند،تصریح کرد:‌ ما برروی کمک شما دراین شرایط حساس حساب ویژه ای باز کرده ایم برهمین اساس می خواهم خود را بازنشسته کاری نکنید.
امراللهی با بیان اینکه بازنشستگان مرحله جدیدی از حیات خود را آغاز کرده اند،اضافه کرد: شرکت از بازنشستگان خود حمایت کامل خواهد کرد و از خدمات آنان به طورحتم استفاده می کند از اینرو تعامل خود را با مجموعه ای که سال ها درآن تلاش کرده اید قطع نکنید.
به اعتقاد وی شرکت با تلاش های بازنشستگان خود پایدار مانده است درهمین راستا هرکمکی که لازم باشد به آنان خواهد شد.
وی دربخش دیگراظهارات خود از بازنشستگان شرکت درخواست کرد: با حفظ توانمندی های خود مجموعه را دردستیابی به اهداف متعالی که منافع جمع را در پی خواهد داشت یاری کنند.
به گفته وی ‌وحدت،خلاقیت،نوع آوری،توجه به اهداف متعالی و پرهیز از حاشیه پردازی رمز موفقیت یک سازمان برای دستیابی به اهداف متعالی است برهمین اساس از شما می خواهیم ما را در این مهم کمک کنید.
رییس هیات مدیره شرکت سهامی بیمه ایران از واحد های اجرایی مرتبط با امور بازنشستگان نیز خواست: یک تیم ویژه برای رسیدگی بهتر به امور بازنشستگان تشکیل دهند تا علاوه بر بهره مندی از نوع آوری و خلاقیت آنان دسترسی شان به خدمات آسان تر شود.
وی درادامه برای ارائه خدمات بهتر به بازنشستگان شرکت متبوعش پیشنهاد کرد: سازمان های موفق را شناسایی و از آنان برای خدمت بیشتر به بازنشستگان الگو برداری شود درهمین ارتباط بازنشستگان اگر چنین سازمانی را می شناسند به مجموعه معرفی کنند تا اقدامات لازم در این خصوص انجام شود.
مراسم آیین تجلیل از بازنشستگان شرکت سهامی بیمه ایران عصر امروز(یکشنبه)‌ درسالن کنفرانس برج غدیربرگزار و طی آن از خدمات ۲۲ بازنشسته تجلیل به عمل آمد.
دراین مراسم اعضای هیات مدیره وتعدادی از مدیران ستادی شرکت داشتند.

منبع:روابط عمومی بیمه ایران

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *