شرکت سهامی بیمه ایران برای دومین سال متوالی به یکی از بیمه گذاران خود که ۴۳ سال بدون تصادف رانندگی کرده است تخفیف صددرصدی در بیمه نامه شخص ثالث اعطا کرد.

به نقل از روابط عمومی بیمه ایران؛عبدالکریم غلامی یکی از بیمه گذاران قدیمی این شرکت که بیش از ۴۳ سال سابقه رانندگی بدون تصادف دارد دراین ارتباط،گفت: اواخر سال ۱۳۴۹ بود که نخستین خودرو شخصی خود را خریداری کرده و بیمه گذار شرکت سهامی بیمه ایران شدم.

takhfif

وی با قدردانی از مسوولان شرکت سهامی بیمه ایران که امکان بهره مندی از تخفیف ۱۰۰ درصدی را درسال دوم نیز برایش فراهم کردند،افزود: طی سال های متمادی که رانندگی کردم وبیمه گذار این شرکت بیمه ای بودم تصادفی نداشته وازاینکه مسوولان این شرکت بیمه ای این تخفیف ویژه را برای من درنظر گرفته اند تشکر وقدرانی می کنم.

غلامی در پاسخ به این پرسش که رعایت چه اصولی باعث شد تا در این مدت طولانی حتی یک تصادف هم نداشته باشد نیزگفت:‌تصادف نکردنم دلایل متعددی دارد اما معتقدم مهم ترین عاملی که باعث شد دراین مدت تصادف نداشته باشم رعایت قوانین ومقرارت راهنمایی ورانندگی است.

وی با بیان اینکه هنگام رانندگی تمامی حواسش متمرکز به خودرو ودرست هدایت کردن آن بوده است،اضافه کرد:راننده این که حواسش جمع باشد به هیچ وجه تصادف نمی کند از سوی دیگراز برخورد خودروهای دیگر به خودرواش جلوگیری می کند.

راننده ای که ۴۳ سال بدون تخلف وتصادف رانندگی کرده و از این نظر رکورددار است،ادامه داد: ممکن است بسیاری از افراد رانندگی مرا نسپندند حتی به من نیز ایراد بگیرند اما باید بگویم دراین مدت که زمانی کوتاهی هم نیست علاوه براینکه موجب آزارواذیت کسی نشده ام خسارتی نیز به شهروندان وجامعه خود وارد نکرده ام.

وی اضافه کرد: علاوه براین،‌ همین که شهروندان از رانندگی درکنار من احساس امنیت کرده و خطری را متوجه خود نمی دانند به من آرامش می دهد که با هیچ چیزدیگری قابل مقایسه نیست.

این بیمه گذار دائمی بیمه ایران با بیان اینکه این روزها به دلیل کهولت سن ورعایت نشدن قوانین رانندگی از سوی بعضی از رانندگان کمتررانندگی می کند،ادامه داد:‌برخی از جوانان خیابان های شهر و جاده های برون شهری را با محل مسابقات اتومبیلرانی اشتباه می گیرند و تا آنجا که خودروشان به آنان اجازه می دهد با سرعت حرکت می کنند.

به گفته وی خیابان محل مسابقه نیست و باید برای تامین امنیت روانی جان و مال شهروندان درست رانندگی کرد.

این بیمه گذار بیمه ایران که برای دومین سال متوالی از این شرکت تخفیف ۱۰۰ درصدی درصدور بیمه نامه شخص ثالث دریافت کرده است درخصوص رانندگی مناسب نیز گفت:‌ معتقدم رانندگان ابتدا و پیش ازاستفاده از خودرو از سالم بودن وسیله نقلیه خود بایداطمینان حاصل کنند و هنگام رانندگی نیز توجه ویژه به قوانین راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

غلامی درباره برخی از اخلاق های بد رانندگی شهروندان که دربین رانندگان بیشتر شایع است نیز گفت: یکی از اخلاق های بد رانندگی م

ا استفاده مداوم و بعضا بی مورد از نوربالا هنگام رانندگی در شب است.

به گفته وی رفتار بد دیگر در امر رانندگی انتخاب مسیر اشتباه است متاسفانه این وضعیت به خصوص دراتوبان ها،بزرگ راه ها

این بیمه گذار بیمه ایران درخاتمه از تمامی رانندگان خودروهای سواری و عمومی درخواست کرد: هنگام رانندگی با تلفن همراه صحبت نکنند وبا سرعت مطمئن حرکت کنند زیرا لذت رسیدن به مقصد بسیار بیشتر از لذت سرعت رفتن و نرسیدن به آن است. و جاده های برون شهری بیشتر است و رانندگان به طورناگهانی تغییرمسیر می دهند وباعث بروز تصادفات شدید رانندگی می شوند از این رو مناسب تر است پیش از حرکت به سمت مقصد به قدر کافی اطلاعات لازم را درباره مسیرکسب کنند تا مجبور نشوند مسیر حرکت خودرا به صورت ناگهانی تغییر دهند.

شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان تنها شرکت بیمه ای داخلی برای دومین سال متوالی به بیمه گذاری که تصادف رانندگی به مدت ۴۳ سال نداشته است تخفیف صددرصدی دربیمه نامه شخص ثالث اعطا کرد.

منبع خبر : روابط عمومی بیمه ایران

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *